PrevNext

ОРЕНДА ТА ПРОДАЖ СПЕЦТЕХНІКИ

АгроСпецТранс 888 Оренда спецтехніки в Україні

Компанія Агроспецтранс888 володіє великим автопарком спецтехніки, яку можуть орендувати приватні особи, фермера та землевласники, сільськогосподарські та інші зацікавлені організації. Ціна оренди спецтехніки розрахована таким чином, щоб послуги були по кишені всім клієнтам, незалежно від складності та масштабності запланованих робіт.

Оренда спецтехніки з екіпажем спрощує завдання клієнта, оскільки кваліфіковані водії з великим досвідом управління, обраним типом техніки, починають роботу безпосередньо по приїзду на об’єкт. Вони роблять все операції точно, акуратно і якісно, ​​дозволяючи економити час на здійснення всього комплексу робіт.
Для реалізації вузькопрофільних робіт вони вдаються до короткострокової або довгострокової оренді спецтехніки, яка управляється досвідченими операторами. Це дозволяє економити не тільки на покупці самої техніки, а й на оплату праці спеціально найнятого працівника. Крім того, не потрібно організовувати місце зберігання, проводити технічний огляд або обслуговування і нести інші витрати, пов’язані з утриманням. Про все подбає компанія з оренди спецтехніки.

Автопарк багатьох сільськогосподарських компаній включає універсальні види спецтехніки, або ті, якими вони найчастіше користуються. Для реалізації вузькопрофільних робіт вони вдаються до короткострокової або довгострокової оренді спецтехніки, яка управляється досвідченими операторами. Це дозволяє економити не тільки на покупці самої техніки, а й на оплату праці спеціально найнятого працівника. Крім того, не потрібно організовувати місце зберігання, проводити технічний огляд або обслуговування і нести інші витрати, пов’язані з утриманням.

img_5.png
ico_count_1-2.png

500000

Га/рік ОБРОБЛЯЕТЬСЯ

ico_count_4-2.png

250

ОДИНИЦЬ ТЕХНІКИ

ico_count_3-2.png

10

РОКІВ НА РИНКУ

Напишіть Нам

Якщо у вас виникли питання що до співпраці, - напишіть нам і наш менеджер зв'яжеться з вами.