PrevNext

Оренда та продаж автовишок

Оренда автовишки, послуги автовишки. Власний парк техніки.
Автовишки призначені для підйому людей та матеріалів під час виконання висотних робіт.
На даний момент оренда автовишки найбільш популярна у організацій та приватних осіб для проведення електричних робіт; встановлення та оформлення реклами; виконання будівельних робіт на висоті: встановлення вікон, оформлення фасадів будівель та ін.
622142-1.jpg

Автовишки є автомобільними гідравлічними підйомниками та відносяться до машин перервної дії. Вони складаються з підйомного пристрою, встановленого на авто або спеціальне шасі. Інша назва техніки – автогідропідйомники.
Автогідропідйомники застосовуються для підйому та переміщення людей на висотні об’єкти для виконання електротехнічних та будівельно-монтажних робіт, а також для ремонту та обслуговування електропередач, мостів, обслуговування будівель та споруд.
Основними елементами конструкції обладнання є стріла з люлькою, автомобільне шасі та опорно-поворотна основа.
Підйомне обладнання монтується на автомобільному або спеціалізованому шасі. Складається поворотне обладнання з опорної та поворотної рами, поворотної опори, стріли, люльки (робоча платформа), гідро- та електрообладнання, приладів безпеки. Стріла може бути телескопічної, комбінованої або колінчастого типу.
За конструктивним виконанням автовишки поділяються на телескопічні, ліктьові або колінчасті, колінчасто-телескопічні та автовишки вертикального підйому.
Автовишка Автогідропідйомник
Телескопічні моделі цієї техніки укомплектовуються стрілою, що складається з двох або трьох секцій. Кожна частина розміщується усередині попередньої секції. Їхнє висування одне з одного відбувається з використанням гідроциліндрів. Машини приводять у дію за допомогою гідравлічної системи.
Ліктьові автовежі мають сегменти, які складаються один на одного. Подібна конструкція надійніша, ніж конструкція телескопічних машин, але займає багато місця. Машини здатні піднімати значні вантажі.
Колінчасто-телескопічні моделі мають невеликий розмір складних секцій через можливість їх телескопічного розсування. Нижнє коліно подібного витягу виконано у стандартному виконанні, верхнє коліно є телескопічним сегментом, що має кілька частин, що висуваються. Ці автогідропідйомники можуть працювати в обмеженому просторі та піднімати значні вантажі.
Автовишки вертикально підйому характеризуються обмеженим застосуванням. Вони встановлюються на шасі підвищеної прохідності та призначені для обслуговування ліній електропередач.
По висоті автовишки представлені маловисотними (до 12 метрів), середньовисотними (12-28 метрів) та висотними моделями (понад 28 метрів).
Вантажопідйомність люльки машин складає 200-300 кг. Максимальна висота підйому техніки варіюється від 12 до 50 метрів, бічний виліт стріли дорівнює 8-20 метрам, опускання нижче за рівень дороги становить кілька метрів.

НАПИШІТЬ НАМ

Якщо у вас виникли питання що до співпраці, - напишіть нам і наш менеджер зв'яжеться з вами.