PrevNext

Оренда та продаж сівалок та посадкової техніки

АгроСпецТранс 888 довгострокова оренда та продаж сівалок

Зернова сівалка призначена для швидкого та ефективного посіву насіння різних культур, таких як: соняшник, кукурудза, соя, сорго, зернові культури.
Одночасно з посівом можуть бути внесені гранульовані мінеральні добрива. Перевага зернових сівалок полягає в тому, що вони забезпечують посів певної густоти, але вже без використання ручної праці, при цьому дроблення насіння знижується у кілька разів у порівнянні з механічним способом сівби.
seeder3.webp

Вали приводу на висівних апаратах кріпляться підшипниками кочення, посівна секція і рама сівалки рухається синхронно, що дозволяє копіювати рельєф поля за рахунок того, що вісь опорно-привідних коліс розташовується в одній лінії з зерновою сошкою. Спеціальний протектор на колесах запобігає ковзанню, внаслідок чого витримується точний інтервал, заданий для посіву певної культури. Сівалка точного посіву оснащується спеціальним маркером з великим диском, який створює добре видимий слід при одному проході. Така сівалка облаштована таким чином, що вільно переміщається на своєму ходу, при цьому не потрібно використовувати додаткові транспортні засоби. За допомогою напівавтоматичного зчеплення сівалки швидко та легко з’єднуються з трактором.
Сівалки точного висіву мають ряд переваг, вони практичні та зручні в експлуатації.

Продаж техніки

Рішення купити посівну та ґрунтообробну техніку рано чи пізно доводиться приймати як великим аграрним компаніям, так і невеликим фермерським господарствам, адже в сучасних ринкових умовах неможливо реалізувати ефективне ведення сільськогосподарської діяльності без застосування надійної спеціалізованої сільгосптехніки. Основне завдання, яке виконує посівна та ґрунтообробна техніка – це високопродуктивна механічна обробка ґрунту, що створює оптимальні умови для посіву, та подальше здійснення рівномірного посіву сільгосп культур. Результатом використання на даному етапі спеціалізованої техніки стане висока продуктивність робіт та рівномірність обробки ґрунту та посіву, що в результаті позитивно позначиться на врожайності.
Продаж посівної та ґрунтообробної техніки, що здійснюється компанією «Агроспецтранс 888», орієнтований на аграріїв, які прагнуть до досягнення максимально високих показників ефективності. Саме тому «Агроспецтранс 888» пропонує сучасну та надійну сільськогосподарську техніку від провідних світових брендів. До цієї категорії без сумніву відноситься і техніка CHALLENGER, яка втілює в собі неперевершену якість, довговічність та надійність. Інновації, що використовуються, гармонійно доповнюють блискучі конструктивні рішення, що дозволяє за рахунок техніки Challenger вивести орні та посівні роботи на якісно новий рівень. Широкий модельний ряд продукції Challenger забезпечить можливість оптимального вибору техніки для сільського господарства будь-якого масштабу.
Дискові борони Challenger відрізняються високою якістю і міцністю як безпосередньо робочих елементів, так і рамної конструкції, що піддається постійним навантаженням. Великий вибір різних конструктивних виконань з широким діапазоном робочої ширини захвату від 3,3 до 11,9 метрів дозволяють легко підібрати модель, що ідеально відповідає вимогам замовника. За допомогою регулювання кутів атаки дискових батарей можна швидко адаптувати зброю під певні умови та характеристики конкретного поля.
Наявні в асортименті сівалки для просапних культур пропонуються у 6-ти, 8-ми та 12-ти рядному виконаннях. Як і вся посівна та ґрунтообробна техніка, що випускається під брендом Challenger, сівалки для просапних культур характеризуються високою універсальністю та можливістю використання великого асортименту додаткового обладнання. Дана техніка може використовуватися з тракторами будь-якої потужності та забезпечить стабільно високу продуктивність та якість посіву навіть в умовах наявності на полях великої кількості рослинних решток.
Зернові механічні сівалки розроблені спеціально для високопродуктивного посіву зернових культур. Оснащені роздільними бункерами для насіння та сухих добрив, такі сівалки виконують за прохід одразу кілька операцій. Універсальні сошники дводискового типу мають унікальну конструкцію, яка дозволяє витримати однакову глибину та рівномірність посіву. При цьому диски та підшипники характеризуються підвищеним терміном експлуатації. Завдяки високій функціональній гнучкості, сівалки легко налаштовуються для посіву різних культур.
Для висіву зернових за традиційною, мінімальною чи нульовою технологією ефективно використовуються пневматичні зернові сівалки. Автоматичне регулювання тиску індивідуальне для кожного сошника виключає необхідність виконання оператором ручного налаштування та забезпечує високу точність посіву. Головних недоліків у вигляді забивання борозни та ущільнення її стінок, які притаманні іншим сівалкам такого типу, дана сільгосптехніка позбавлена. Це досягається завдяки ретельному розпушенню та перемішування ґрунту між рядками.
Ідеально доповнить функціональність пневматичних сівалок причіпний пневматичний бункер, який виконає рівномірну та точну, а головне дбайливу, подачу насіння та добрив. При цьому конструктивне виконання системи дозування робить її практично необслуговуваним типом, залишаючи можливість її адаптації до різних видів посівного матеріалу. За рахунок використання зносостійких матеріалів пневматичний бункер відрізняється тривалим терміном служби незалежно від умов експлуатації.

НАПИШІТЬ НАМ

Якщо у вас виникли питання що до співпраці, - напишіть нам і наш менеджер зв'яжеться з вами.