PrevNext

Оренда та продаж навантажувачів

Оренда навантажувача – найчастіше питання, для вирішення якого до нас звертаються багато підприємств. Ми можемо запропонувати великий вибір навантажувачів та іншої техніки для складу в оренду на зручних для вас умовах. Щоб отримати навантажувач в оренду, вам потрібно зв’язатися з нашими менеджерами, які займаються орендою, і з їх допомогою вибрати підходящі для вас навантажувачі та навісне обладнання до них, а також визначитися з ціновими аспектами оренди.

ast-orenda-traktora.jpg

Якщо вам потрібний навантажувач, оренда може мати різну вартість, що визначають різні чинники, такі, як кількість змін роботи навантажувача, умови, в яких проводяться операції навантаження, кількість складських приміщень і під’їздів до них, що використовуються в процесі логістики.
Оренда є вигідною альтернативою придбання обладнання з таких причин:
ви можете розширити парк техніки, при цьому не вкладаючи в його розвиток коштів і інвестуючи гроші в основне виробництво;
ви займаєтеся власними виробничими завданнями, а зміст та обслуговування техніки довіряєте професіоналам;
навантажувальна техніка, взята в короткострокову оренду, допоможе впоратися із сезонними та піковими перевантаженнями;
ви заощаджуєте на податках.

ast-prodag-traktiriv.png

Оренда навантажувачів у нас найбільш вигідна для вас через:

  • Ми маємо для здачі в оренду великий вибір обладнання;
  • Заявки розглядаються протягом одного дня, є система знижок і не потрібна застава;
  • навантажувачі до 16 тонн вантажопідйомності можна взяти на короткий чи тривалий термін;
  • Ми навчаємо ваших операторів або надаємо своїх;
  • Обслуговування орендарів проводиться на високому рівні.

Фронтальні навантажувачі – самохідні вантажно-транспортні машини, оснащені навісним обладнанням – закріпленим шарнірно ковшем на стрілі. Машиніст здійснює розвантаження ковша через передню ріжучу кромку, тому вони отримали назву «фронтальні».
Перший колісний фронтальний навантажувач був продемонстрований компаніями Caterpillar в 1959 р. З того часу ця техніка стала широко затребуваною, витіснила екскаватори на ряді робіт і стала другим за популярністю типом землерийної будівельної техніки. В даний час їх використовують у будівництві для навантаження автотранспорту та перевезення вантажів, у комунальному господарстві, для штабелювання вантажів і т. д. Досвідчені машиністи працюють на кар’єрних фронтальних навантажувачах з потужними двигунами на великих відкритих майданчиках. Крім ковшів різного призначення та обсягу, вони можуть комплектуватися вилковими захватами, крановими насадками, розпушувачами та іншими видами навісного обладнання.
Однією з переваг колісних фронтальних навантажувачів, що зумовили їхнє широке застосування, є висока мобільність, завдяки якій за допомогою однієї машини можна проводити як вантажні, так і транспортні роботи. Швидкість руху, що досягає 40-45 км/год, дозволяє використовувати навантажувач з одним машиністом на декількох робочих майданчиках протягом одного робочого дня або швидко переміщатися між розосередженими об’єктами в межах одного майданчика. Фронтальні навантажувачі завдяки високій маневреності можуть працювати в обмежених умовах і поблизу перешкод. Крім цього, при компактніших розмірах, вони в порівнянні з екскаваторами можуть піднімати більш важкі вантажі – відношення вантажопідйомності (при постійній потужності двигуна ця характеристика залежить від місткості і виду ковша) до маси машини в 2-2,5 рази вище.
Одноковшові фронтальні навантажувачі випускаються на пневмоколісному або гусеничному ходу. Другий тип навантажувачів значно поступається у загальному обсязі виробництва колісним моделям. Найбільш популярними моделями є машини з ковшем від 0,5 до 4,5 куб.м. та вантажопідйомністю від 0,7 до 7 тонн.
Основна кількість фронтальних навантажувачів компонується за чотириколісною схемою з усіма провідними колесами однакового розміру. Шарнірно-зчленована рама, що складається з двох секцій, дозволяє підвищити маневреність техніки. Розташування двигуна – заднє, ковша – переднє. Конструкція вантажопідйомної стріли – або Z-подібна або паралелограмна.

Напишіть нам

Напишіть нам і наш менеджер зв'яжеться з вами.