PrevNext

Оренда та продаж бортових машин

Оренда довгоміру, вантажоперевезення довгоміром. Власний парк техніки.
Довгомір – автомобіль з подовженим кузовом, який використовується для транспортування габаритних вантажів.
Виберіть необхідну модель і наші менеджери оперативно оформлять оренду довгоміру.
Будь-який габаритний вантаж, для якого краще верхнє завантаження / вивантаження. Оренда довгоміру затребувана при перевезенні будівельних вагончиків, металу, арматури, труб, опалубки, бетонних плит та блоків. Що можна перевозити довгоміром?
kamaz-bortovoy.jpg

Наша компанія надає такі види послуг:
– вантажоперевезення по Києву та області на автомобілях ГАЗeль;
– оренда вантажного автомобіля ГАЗель щодня, без перерв та вихідних.
Вантажоперевезення по Києву та області з безготівкового (з ПДВ) та готівкового розрахунку.

Вантажоперевезення по м. Києву ГАЗель є найбільш затребуваним видом вантажоперевезень в межах міста. Вантажоперевезення малотоннажними автомобілями – це найпрактичніше і найзручніше рішення для вирішення завдань, пов’язаних з вантажоперевезеннями.

Вантажоперевезення ГАЗеллю це:
– для приватного клієнта: перевезення меблів, доставка будівельних матеріалів, переїзд;
– для корпоративних клієнтів, зокрема будівельних організацій: перевезення офісу, доставка будівельних матеріалів, доставка коліс та шин великогабаритної техніки, перевезення опалубки, вивіз будівельного сміття.

Вантажоперевезення ГАЗеллю забезпечать маневреність в умовах міста, оперативність та збереження доставки вантажу.

 

Вантажівка є невід’ємною частиною сучасного життя. Без вантажоперевезень неможливо уявити будівництво або масштабну міжнародну торгівлю, адже вони є мобільною і рушійною силою процесу доставки матеріалів або товарів їх власникам.
Вантажні автомобілі використовуються для транспортування великої різноманітності вантажів. Від технічних характеристик машини залежить вид вантажу, який вона надалі перевозитиме. Так, вантажівки відрізняються будовою кузова: він може бути відкритим та закритим. До вантажівок з відкритою формою кузова відносяться самоскиди, бортові вантажівки, контейнеровози, автовози та вантажівки-шасі. До вантажівок із закритим кузовом відносять рефрижератори, ізотермічні фургони, промтоварні фургони, тентовані та шторні вантажівки. Вантажівки діляться між собою на техніку базового та спеціального призначення.
Так, завдяки своїм унікальним технічним характеристикам кожен вид вантажного автомобіля виконує певні функції та використовується у різних сферах вантажоперевезень. Бортові, тентовані та шторні вантажівки за функціями дуже схожі одна на одну і є найпростішими видами вантажних автомобілів. Шторна та тентована вантажівки відрізняються лише способом завантаження. Тент на шторній вантажівці швидко зсувається убік, чим прискорює процес підготовки до навантаження, зате тентована вантажівка, хоч і більш незручна під час навантаження/розвантаження, підходить для міжнародних вантажних перевезень. Бортова вантажівка є відкритою платформою з бортами. Всі ці автомобілі призначені для перевезення невибагливих товарів, що не потребують певних умов транспортування, а для бортового автомобіля підійдуть невибагливі вантажі і до погодних умов.
Рефрижератори та ізотермічні фургони перевозять продукти харчування, лікарські препарати, квіти, хімічні реагенти, яким потрібна температура зберігання, що строго підтримується. Кузови таких вантажівок виконані із спеціальних теплоізоляційних матеріалів – сендвіч-панелей. Рефрижератори оснащені холодильним обладнанням та підходять для міжнародних вантажних перевезень, ізотермічні фургони можуть лише підтримувати задану температуру, але не здатні регулювати її. Тому ізотермічні вантажівки використовують для міжрегіональних та міських перевезень. Також у цьому сегменті функціонують промтоварні фургони. Вони підходять для перевезення продуктів харчування, які не потребують певного температурного режиму, таких як напої, консерви, крупи та інше.
Контейнеровози беруть участь у мультимодальних вантажоперевезеннях та призначені для транспортування стандартних вантажних контейнерів. Контейнери бувають двадцятифутовими та сорокафутовими. Найчастіше такі вантажні автомобілі пересуваються в зчіпці з причепами, створюючи автопоїзд, для збільшення кількості контейнерів, що перевозяться. Автовози призначені для переміщення легкових та вантажних автомобілів. Такі вантажівки працюють у складі автопоїздів, бо без причепа автовоз може перевезти лише від однієї до трьох легкових автомобілів. У складі автопоїзда ця цифра зростає до кількості від восьми до одинадцятої.
Самоскиди використовуються в масштабному та приватному будівництві. Конструкція їхнього кузова дозволяє перевозити об’ємний сипучий вантаж. Кузов самоскида оснащений підйомним обладнанням та функцією перекидання, тому розвантаження відбувається швидше. Вантажівки-шасі служать як універсальні напівфабрикати для компаній-перевізників. На шасі за бажанням встановлюється будь-який кузов, який потрібний для транспортування.
Найпопулярнішими фірмами-виробниками вантажівок є КамАЗ, ГАЗ, ЗІЛ, УРАЛ, КРАЗ та білоруський МАЗ. Вантажівки закордонних виробників представлені фірмами Mercedes Benz, Man, Daf, Scania, Iveco, Volvo, Renault, Nissan, Tatra та Mitsubishi.

НАПИШІТЬ НАМ

Якщо у вас виникли питання що до співпраці, - напишіть нам і наш менеджер зв'яжеться з вами.