PrevNext

Про нас

АгроСпецТранс 888 Оренда та продаж сільськогосподарської та спецтехніки в Україні

Оренда та продаж сільгосптехніки високої якості — наше головне завдання з початку діяльності. Сучасне сільське господарство практично неможливо уявити без використання якісної сільськогосподарської техніки.

Працюючи на ринку України вже досить тривалий час, ми регулярно забезпечуємо представників агропромислового комплексу необхідним обладнанням. Український сільгосп ринок постійно розвивається, а тому, щоб відповідати високим вимогам виробництва та конкурувати на зовнішніх ринках, під час роботи у цій галузі необхідно використовувати сучасну техніку.

У нашому асортименті – обладнання цілого ряду всесвітньо визнаних брендів, лідерів ринку сільськогосподарської техніки: John Deere, Massey Ferguson, Case, Claas, Great Plains, DMI, Glencoe, Wil-Rich, Krause, Lemken, Kuhn, Geringhoff, Deutz Fahr, Kverneland, New Holland, Holmer, Kinze, Ropa, Sunflowe, Сhallenger.
Усі наші зусилля спрямовані на розвиток довгострокового партнерства з нашими клієнтами. Ми постачаємо передові технології та пропонуємо найкращий сервіс для їх обслуговування, тим самим ми сприяємо зростанню ефективності та зміцненню бізнесу наших партнерів. Ми – партнери наших клієнтів. Для нас це означає:

  • пропонувати широкий спектр продукції та послуг;
  • надавати повну інформацію про економічну ефективність та технічні параметри застосування сільгосптехніки, що купується;
  • застосовувати індивідуальний підхід у вирішенні фінансових питань співпраці з кожним клієнтом;
  • перебувати на зв’язку 24 години на добу.

Сьогодні з нами співпрацює велика кількість постійних партнерів, що є свідченням високого рівня нашої роботи. Тому, якщо Ви шукаєте партнера, який надав Вам першокласну техніку, кваліфіковані консультації, швидке та якісне обслуговування, то Ви завжди можете покластися на нас.

Запрошуємо до співробітництва!

ico_count_1-1.png

500000

Га/рік ОБРОБЛЯЕТЬСЯ

ico_count_4-1.png

250

ОДИНИЦЬ ТЕХНІКИ

ico_count_3-1.png

10

РОКІВ НА РИНКУ

Наша Історія

2012

Народження

Почалося все з...

2016

Ми заявили про себе

Закуплено 50 комбайнів і...

2018

Ввійшли в ТОП10

Обробляємо до 100000 Га на рік

2022

Визнано наш сервіс кращим!

Ми пишаємося нашою командою.

ЗМІ про нас

Наші партнери

Нам довіряють і ми це цінуємо!

mhp.jpg
nibulon_.jpg
ukrprominvest_agro.jpg
tas_agro.jpg
epicenter.png
kernel_.png
cascade_.png

Напишіть нам

З питань співпраці або з будь-яких інших питань!