PrevNext

Оренда та продаж екскаваторів-навантажувачів

Оренда

Оренда екскаватора, послуги екскаватора. Власний парк техніки. Оренда екскаватора – незамінна та зручна послуга на нульовому етапі будівництва, під час земляних робіт, розроблення котловану, прокладання комунікацій, навантаження сипучих будівельних матеріалів.
Пропонуємо в оренду екскаватори з різними технічними характеристиками: – оренда міні-екскаватора; оренда екскаватора-навантажувача; оренда колісного екскаватора; оренда гусеничного екскаватора; оренда драглайна.
Виберіть необхідну модель та наші менеджери оперативно оформлять оренду екскаватора.

ast-orenda-traktora.jpg

Продаж

Екскаватори-навантажувачі, або навантажувачі зі зворотною лопатою – машини, що поєднують у собі функції одразу двох типів техніки – екскаватора та навантажувача. Їхнє основне призначення – виконання порівняно невеликих обсягів земляних та вантажних робіт у поєднанні з необхідністю частих переміщень між робочими майданчиками. Завдяки своїй багатофункціональності екскаватори-навантажувачі знаходять широке застосування у будівництві та комунальному господарстві.
За допомогою переднього обладнання екскаватори-навантажувачі здійснюють вантажно-розвантажувальні роботи з ґрунтом, який видобувають ковшем зворотна лопата. Також вантажним обладнанням можна виконувати планування поверхонь, засипання траншей, інші операції з ґрунтом вище за рівень стоянки машини.

ast-prodag-traktiriv.png

Екскаваторне обладнання використовують для виконання землерийних робіт невеликих обсягів, копання траншей, котлованів, видобутку та навантаження в транспортні засоби ґрунту. Ківш зворотної лопати дозволяє працювати лише нижче опорної поверхні машини.
При перевезенні вантажу екскаваторне обладнання виконує також роль контрвантажу, запобігаючи екскаваторам-навантажувачам від поздовжнього перекидання у бік ковша.
Першопрохідниками у виробництві екскаваторів навантажувачів вважаються компанії JCB та Case. Case випустила колісний трактор, на якому в заводських умовах ззаду була змонтована зворотна лопата, а спереду – ковш навантажувач, в 1957 р. У 50-х роках минулого століття над новим типом техніки працювала і британська компанія JCB, перша поставила випуск екскаваторів навантажувачів на потік .
Екскаватори-навантажувачі зарубіжного виробництва спочатку базувалися на звичайних колісних тракторах, але незабаром відмова від цієї практики. Нині закордонні виробники перейшли до виготовлення повнокомплектних машин, включаючи базові шасі. Вітчизняні фірми випускають екскаватори-навантажувачі на базі колісних сільськогосподарських тракторів досі.
Для підвищення маневреності та прохідності сучасні екскаватори-навантажувачі можуть випускатися з однаковими колесами, зчленованою рамою та можливістю руху трьома способами – колесами однієї осі, «слід у слід», «крабовим ходом».
Ще одним видом універсальної техніки є бульдозерні екскаватори з встановленим спереду бульдозерним відвалом. За допомогою відвалу виконується планування будівельних майданчиків та ґрунтових доріг, засипання траншей, ін.

Напишіть нам

Напишіть нам і наш менеджер зв'яжеться з вами.