PrevNext

Оренда та продаж сінозаготівельної техніки

АгроСпецТранс 888 довгострокова оренда та продаж сінозаготівельної техніки

Для збору скошеної соломи та сіна та подальшого їх пресування в пакунки використовують прес-підбирачі, які формують зібраний матеріал у більш зручний для транспортування та зберігання вигляд. Машини оснащуються незалежною системою пресування, що забезпечує повне завантаження камери і однакове ущільнення матеріалу незалежно від величини валків, що збираються. Контроль за процесом здійснюється за допомогою кольорового дисплея.
hay-img2.webp

Пропонована нашою компанією кормозаготівельна техніка охоплює широкий спектр функціональних можливостей і дозволить за мінімальних витрат виконати всі етапи робіт, необхідних для якісної заготівлі кормів для великої рогатої худоби та інших сільськогосподарських тварин.

Для того, щоб виконати косо трави “Агроспецтранс 888” пропонує широкий модельний ряд самохідні та причіпні косарки. Дані агрегати відрізняються високою функціональністю і можуть використовуватися не тільки для заготівлі кормів, а й у боротьбі з бур’янами. Універсальність косарок дозволяє використовувати їх не тільки на рівній поверхні, а й на похилих ділянках і навіть за умов пересіченої місцевості. Висока швидкість роботи косарок приємно здивує навіть найвибагливіших фермерів.
Валкоутворювачі забезпечують згрібування скошеної соломи та сіна та формування валків, які надалі значно спрощують роботу з скошеним матеріалом. Крім високої продуктивності, дані агрегати характеризуються унікальною конструкцією, яка забезпечує оптимальний контакт із різними видами сільськогосподарських культур, а формування валків за бажанням аграріїв може бути виконане в один або два ряди.
Незамінною зброєю для якісного сушіння сіна безпосередньо на полі є ворошилки. Дані агрегати ефективно працюють з будь-якими видами скошеного матеріалу, включаючи найдрібнішу траву, і крім ворошення можуть виконувати згріб сіна у валки.

Продаж техніки

Продаж кормозаготівельної техніки не є самоціллю нашою компанією. Усі зусилля «Агроспецтранс 888» спрямовані на розвиток взаємовигідних та довгострокових партнерських відносин із нашими клієнтами. Тому, крім широкого асортименту високоякісного сучасного обладнання та передових технологій, ми пропонуємо вітчизняним аграріям великий спектр послуг та спеціальних програм, які спрямовані на підвищення ефективності ведення сільськогосподарської діяльності та підвищення вашого прибутку.
Ряд спеціально розроблених нашими фінансовими партнерами програм, що гнучко налаштовуються під індивідуальні можливості та побажання кожного клієнта, дозволить купити кормозаготівельну техніку навіть за відсутності необхідного обсягу вільних коштів і знизить при цьому високе фінансове навантаження на ваше підприємство.
Протягом усього терміну експлуатації агрегатів компанія «Агроспецтранс888» забезпечить обслуговування кормозаготівельної техніки виключного європейського рівня. Ми знаходимося на зв’язку 24 години на добу, а представлена ​​в різних регіонах України мережа сервісних центрів та укомплектовані сучасним діагностичним обладнанням та інструментами мобільні сервісні бригади забезпечать якнайшвидше реагування на звернення кожного нашого клієнта. За бажанням клієнта діагностика, обслуговування та ремонт техніки може проводитись як у наших сервісних центрах, так і безпосередньо у польових умовах на об’єктах замовника.

НАПИШІТЬ НАМ

Якщо у вас виникли питання що до співпраці, - напишіть нам і наш менеджер зв'яжеться з вами.