PrevNext

Оренда та продаж автокранів

Оренда автокрану, послуги автокрану. Власний парк техніки. Пропонуємо послуги автокрана з різними технічними параметрами.
Оренда автокрана вантажопідйомністю до 40 т та довжиною стріли до 46,8 м.
Виберіть необхідну модель та наші менеджери оперативно оформлять оренду автокрана.
Що необхідно враховувати при оренді автокрана – На будівельних об’єктах для оперативного виконання вантажно-розвантажувальних робіт, робіт з підняття та монтажу ЖБ та металевих конструкцій застосовують автокран. Оскільки автокран є механізмом дорогий і не кожна будівельна організація, тим більше приватний забудовник, може придбати його для своїх потреб – автокран орендують.
Перед тим, як орендувати автокран, необхідно визначитися, погодити з менеджером, яка марка автокрана оптимально прийнятна для виконання Ваших робіт, адже технічні характеристики автокрана, як і ціна оренди автокранів, істотно різняться.
liebherr-ltm-3-axles_img450square.jpg

Ще важливі питання, які необхідно з’ясувати до того, як орендувати автокран:
– чи є нормальні під’їзні шляхи до об’єкта;
– чи достатній розмір майданчика у тому, щоб автокран розкріпився;
– чи не заважатимуть електропроводи, гілки дерев та іншій роботі автокрана;
– наскільки професійні стропальники та будівельники, які беруть участь у роботах з автокраном.

Автокрани є самохідними вантажно-розвантажувальними машинами, які встановлюються на автомобільне шасі та укомплектовуються таким робочим органом як поворотна консольна стріла.
Застосовуються автомобільні крани під час вантажно-розвантажувальних та монтажних робіт на розосереджених об’єктах з далекими та приватними перекиданнями, для подачі елементів мостів, укладання збірних дорожніх покриттів, а також для штабелювання готових частин мостових та дорожніх конструкцій на будівельних майданчиках. Використовуються автомобільні крани і в енергетичному будівництві як допоміжна техніка.
Вантажопідйомність техніки варіюється від 6 до 32 тонн. Переміщатися машини можуть з вантажем і без нього і під час руху не потребують спеціальних шляхів. Стійкість цих кранів забезпечується з допомогою сили тяжкості.
Цей вид кранів відноситься до групи стрілових самохідних кранів. Вони збираються на шасі вантажних автомобілів, що серійно виготовляються, і монтуються на рамі передніх і задніх виносних опор для забезпечення стійкості під час роботи крана з вантажем і для збільшення вантажопідйомності. Також машини можуть самостійно переміщатися грунтовими дорогами і долати підйоми до 20 градусів.
Автокрани мають досить високу мобільність, за рахунок чого забезпечується можливість їх переміщення на віддалені один від одного майданчики. У разі транспортування техніки залізничними коліями відпадає потреба в їх розбиранні, тому що вони вписуються в габарит залізничного транспорту.
Техніку поділяють за типом приводу на моделі з одномоторним приводом (всі робочі механізми рухаються від основного двигуна внутрішнього згоряння, тобто від двигуна шасі) і на автомобільні крани, оснащені багатомоторним приводом, де кожен механізм починає роботу від свого індивідуального двигуна.
Застосовуються до цих кранів гідравлічний, електричний чи механічний приводи.
Гідравлічний привід має силову установку шасі, яка з’єднується з коробкою відбору потужності, гідродвигунами, гідронасосами та гідроциліндрами. Даний тип двигуна характеризується компактністю, дає можливість безступінчастого регулювання швидкостей, але має низький ККД.
Автокрани Автокран
Електричний привід складається з генератора, який живить електродвигуни робочих механізмів крана електричним струмом, коробки відбору потужності, установки базового шасі.
Механічний привід складається з коробки швидкостей, коробки відбору потужності, силової установки базового шасі, розподільної коробки та силових канатних барабанів.
Автокрани укомплектовуються таким основним стріловим обладнанням, як телескопічні стріли з жорстким підвісом, стріли з гусяком, гратчасті стріли з гнучким підвісом, а також баштово-стріловим виконанням.
Також автомобільні крани можуть бути забезпечені змінним обладнанням – подовжені гуськами стріли, подовжувальні секції або вставки та висувні секції при телескопічних стрілах. Крім того, у складі стрілового обладнання знаходиться стріловий поліспаст, який використовується для підйому та опускання стріли.
Моделі обладнуються і вантажозахоплювальними органами. Для роботи із сипучими вантажами на техніку встановлюється грейфер. Під час роботи з штучними вантажами використовується гакова обойма.
Поворотна платформа машин є металевою рамою, яка спирається на поворотний пристрій, встановлений на рамі автомобіля. Автокрани, що мають поворотну платформу, яка обертається навколо вертикальної осі на 360 градусів, є повноповоротними.
На поворотну платформу монтуються поворотний механізм, лебідка підйому стріли, лебідка підйому вантажу, кабіна та пульт управління.
При пересуванні автомобільні крани управляються з кабіни автомобіля, під час роботи – з кабіни, яка розташована на частині крана, що обертається.
Автокрани можуть працювати із застосуванням гідравлічних або гвинтових виносних опор, за рахунок яких підвищується стійкість крана та здійснюється розвантаження коліс.

НАПИШІТЬ НАМ

Якщо у вас виникли питання що до співпраці, - напишіть нам і наш менеджер зв'яжеться з вами.