PrevNext

Оренда та продаж гідромолотів

Гідромолоти є спеціальним видом змінного обладнання, що встановлюється на екскаватори.
Гідравлічні молоти використовують при дробленні гірських і твердих порід, розпушування грунту, в т.ч. мерзлого, злому дорожнього покриття та руйнування бетонних споруд.
Гідромолот, ціна якого залежить від серії, ставиться на місце екскаваторного ковша та підключається до його гідравлічної системи. Використання гідравлічного молота в зимовий час дозволяє знизити витрати на проведення земляних робіт і суттєво підвищує продуктивність, що є дуже важливим при ліквідації аварій у комунікаціях, що знаходяться під землею.
Якщо Ви шукаєте оголошення «продам гідромолот», то ваші пошуки увінчалися успіхом. Компанія « Агроспецтранс888 » пропонує широкий вибір гідравлічних молотів для роботи з легкими, середніми і важкими екскаваторами.
gidromolot-jcb-3cx-1024x768-1.jpg

Технологічні переваги гідромолотів:
Немає необхідності заряджати газ N2 тривалий час
Зазвичай акумулятори можуть використовуватися протягом 3 років або довше без заряджання. Гідравлічним акумуляторам не потрібна зарядка газу N2 у робочій зоні. Також у акумуляторів об’єм у порівнянні з іншими молотами в 3 рази більший. Його перевага в меншій вібрації і більш потужний.

Низький рівень шуму
Начинка гідромолотів жорстко закріплена в корпусі за допомогою поліуретанових буферів, що дозволяє значно скорочувати потужність звуку та шкідливий вплив вібрації на оператора та безпосередньо на машину. Внутрішні частини гідромолота безпосередньо не стосуються корпусу, що робить гідромолоти менш шумними у роботі. Поліетиленові та поліуретанові буфери, що використовуються в корпусі, оберігають метал від вироблення.

Більш потужна сила удару
Також, гідромолотам потрібна нижча потужність екскаватора, їхня енергія удару вища, ніж у багатьох інших молотів. Це відбувається через розробку поршнів. Верхня секція, на яку впливає гідравлічне масло, більше. Коефіцієнт A2/A1 вищий у гідромолотів, так що потужність та ефективність більш висока.

Стяжна шпилька покрита поліуретаном
Стяжна шпилька покрита поліуретаном у необхідних місцях. Таким чином, використовуючи поліуретан, знижується сила удару та вібрації на шпильку, що дозволяє продовжити термін її використання.

Захист холостого ходу
гідромолота працюють без контакту сталі по сталі. Гідромолота мають великий обсяг захисної олійної ванни. Особливо велика захисна масляна ванна у гідромолотів середнього та великого класу. Крім цього, вона посилює силу ударів.

Може бути використаний у різних позиціях
гідромолот може працювати у вертикальній, горизонтальній та різних інших позиціях. Оскільки поршні легші і довші за інші. Додатково до цього поршні підтримуються більш міцними і великою кількістю ущільнень.

Міцний дизайн корпусу
Матеріал корпусу виготовлений із спеціального матеріалу зв’язуючого типу, тому він міцніший. Також у корпусі менше зварювань і зовсім не використовуються болти. Це робить корпус жорсткішим і міцнішим.

Автомастило
Включає гідравлічно керований насос мастила. Постійно змащує під час роботи молота. Замінний картридж об’ємом 600 см? з візуальним контролем за рівнем змащення. Швидка та легка процедура заповнення. Це компактний блок, який встановлюється на корпус гідромолоту.

Міцна буферна система
Буферна система (бокові, верхні та нижні буфери), які використовуються в молотах, мають властивості поглинати удари та вібрації. Це захищає молот та екскаватор.

Різноманітність моделей
Є завжди моделі, які підходять до вашого типу роботи та ваги екскаватора. Розбивання бетону, шахт, прокладання тунелів, розбирання, субструктури тощо.

НАПИШІТЬ НАМ

Якщо у вас виникли питання що до співпраці, - напишіть нам і наш менеджер зв'яжеться з вами.