PrevNext

Оренда та продаж Кормозбиральних комбайнів

КОМБАЙНИ КЛААС ЯГУАР

Використання комбайнів у сільському господарстві є життєвою необхідністю. Це багатофункціональна машина, яка здатна одночасно виконувати велику кількість операцій. При необхідності комбайни агрегатуються додатковим обладнанням, яке розширює функціональний потенціал спеціалізованої техніки. На ринку продукція представлена ​​широким асортиментом.

Компанія Клаас має багаторічну історію. Це сімейне підприємство, яке було засноване в 1913 році. На сьогоднішній день фірма має широке представництво по всьому світу і позиціонується як один з найкращих виробників сільськогосподарської техніки. Серія комбайнів Клаас Ягуар вперше була представлена ​​світовій публіці ще 1973 року. Необхідність використання багатофункціональної техніки виникла через стрімкого зростання площ з насадженнями кукурудзи.

Claas-Lexion-580-2004_02.jpg

Компанія Клаас (Claas) зуміла створити самохідний комбайн, здатний виконувати велику кількість опцій одночасно. Внаслідок цього аграрії могли оптимізувати весь робочий процес та збільшити обсяг виробництва. Згодом лінійка Ягуар оновлювалася вісім разів. Останні метаморфози було реалізовано у 2007 році. Проведення регулярних рестайлінгів дозволило представляти споживачам продукт найвищої якості, який відповідає всім необхідним вимогам та має високу продуктивність.

Характерною особливістю комбайнів, представлених у даному модельному ряді є унікальна приводна схема. Незважаючи на граничну конструктивну простоту, реалізація такого методу сприяла збільшенню номінальної потужності комплектуючої силової установки. Конструкторам вдалося досягти підвищення потужності з 310 к.с. до 481 л.с. Суть оригінальної концепції приводу полягає в тому, що механізми подрібнення комбайна наводяться безпосередньо через колінчастий вал комплектуючої силової установки. Внаслідок цього загальна пропускна спроможність має тенденцію до зростання. На окрему увагу заслуговує факт наявності електронного блоку управління двигуном, який дозволяє зробити роботу силової установки більш стабільною та передбачуваною.

Claas-Lexion-580-2004_03.jpg

Також слід зазначити встановлення системи постійного вимірювання вологості та використання нових подрібнювальних барабанів. Всі комбайни, представлені в даній модельній лінійці, відрізняються простим та зручним керуванням. Цього вдається досягти завдяки наявності багатофункціональної ручки, що відповідає за регулювання роботи машини. Установка спеціальної інформаційної системи дозволяє контролювати хід всіх додаткових опцій. За помірного рівня споживання палива комплектуючий агрегат виробляє рекордну потужність, що говорить про високу продуктивність машини. Установка спеціальної інформаційної системи дозволяє контролювати хід всіх додаткових опцій. За помірного рівня споживання палива комплектуючий агрегат виробляє рекордну потужність, що говорить про високу продуктивність машини. Установка спеціальної інформаційної системи дозволяє контролювати хід всіх додаткових опцій. За помірного рівня споживання палива комплектуючий агрегат виробляє рекордну потужність, що говорить про високу продуктивність машини.
До переваг комбайнів Клаас Ягуар також належить: – унікальна система приводу; особлива форма ножів; висока ремонтопридатність; наявність системи цільового керування; використання системи постійного виміру вологості; опція регулювання потужності кидання вихідного прискорювача. Крім цього, такі машини оснащуються великорозмірною дробаркою підвищеної потужності, діаметр валок яких становить 250 мм.

Напишіть нам

Напишіть нам і наш менеджер зв'яжеться з вами.