PrevNext

Оренда самохідних обприскувачів

АгроСпецТранс 888 оренда самохідних обприскувачів в Україні

Підприємство «Агроспецтранс 888» пропонує скористатися послугою самохідних обприскувачів. Агропідприємство спеціалізується на наданні послуг із внесення рідких мінеральних добрив, гербіцидів та інших засобів захисту рослин у передпосівний період та у період вегетації сільськогосподарських культур, а також десикація. Внесення рідких добрив здійснюється за допомогою самохідних обприскувачів провідних марок.
samokhidni_obpryskuvachi.jpg

Наші обприскувачі оснащені системою обприскування, розробленою з урахуванням найсучасніших технологій на ринку. За допомогою додаткових удосконалених обприскувальних систем AIM Command можна збільшити ефективність обприскувача за рахунок оптимізації параметрів норми внесення та розміру крапель при кожному виконанні внесення в будь-якій частині поля. Ширина штанг обприскувачів 30-36 м., що допоможе збільшити обсяг виконання роботи.

Для управління рівнем потоку AIM Command автоматично регулює тривалість імпульсу за допомогою соленоїда на корпусі форсунки. Це забезпечує постійну норму внесення з конкретним, стабільним значенням тиску навіть за зміни швидкості обприскувача та стану поля. Система автоматичного керування висотою штанги AutoBoom розпізнає зміни висоти ґрунту та відповідним чином змінює висоту штанги. Система автоматичного керування секціями штанги AccuBoom автоматично відключає секції штанги, коли обприскувач входить до вже обробленої області, а потім включає секції при виході з цієї області.

  • Парк техніки (Case IH 3330, 4430) компанії дозволяє обробити до 10 000 га на добу.
  • Ширина штанг від 30 м до 36м.
  • Кліренс наших обприскувачів від 1,60 м до 2 метрів.
  • Автопарк компанії новий – 2013-2021рр. в.
  • Наша техніка оснащена пофорсунковим відключенням, навігацією.
  • Працюємо у всіх регіонах України.

Як орендувати самохідний обприскувач?

Напишіть нам і наш менеджер зв'яжеться з вами.