PrevNext

Оренда та продаж бульдозерів

Бульдозери – великі та потужні транспортні засоби. Завдяки оснащенню гусеницями, бульдозери мають можливість пересуватися як бездоріжжям, так і через дуже грубий ландшафт. Широка площа гусениць рівномірно розподіляє вагу бульдозера, перешкоджаючи його ув’язування в піщаному чи рідкому складі ґрунту. Все це робить бульдозери незамінними під час проведення великомасштабних будівельних робіт.
Виберіть необхідну модель та наші менеджери оперативно оформлять оренду бульдозера.
277-2779320_bulldozers-png-background-transparent-png.jpg

Сучасні бульдозери широко затребувані у промисловому та цивільному, дорожньому та гідротехнічному будівництві, гірничо-шахтній справі тощо. компанія “Агроспецтранс888” пропонує бульдозери американського, європейського, японського, китайського виробництва.
Японська компанія Komatsu сьогодні є лідером на ринку спецтехніки. Модельний ряд цього виробника представлений 9 бульдозерами потужністю 75-860 к.с. та масою 7-103 т.

Пальму першості утримує модель D275A-5 потужністю 410 к.с., експлуатаційною масою – 51 т. Цей бульдозер відрізняється високим показником стійкості завдяки низькому центру ваги, гусеничним стрічкам великої довжини з 7 опорними котками на кожній стороні, а також особливій системі карток. Бульдозер оснащений двигуном з опціями турбонаддуву та охолодження.

Одну з перших позицій на ринку займає американська компанія Caterpillar, що представляє 19 моделей з механічною трансмісією (від 121 до 935 к.с. і від 12,8 до 94,4 т) та 6 з гідростатичною (від 77 до 99 к.с.). та від 7,8 до 9,7 т).

Найбільш поширеними в Росії серіями моделей є на сьогоднішній день D6 (потужністю від 170 до 210 к.с. та масою від 16,2 до 20,7 т), а також D8 (від 338 до 347 к.с., масою 38 т ) та D9 ( від 464 до 474 к.с., масою 48,5 т) та в арктичній комплектації.

Європейська спецтехніка
Група компаній Liebherr (Швейцарія)
Бульдозери четвертого покоління представлені шістьма моделями: PR714, PR734, PR724, PR744, PR 764, PR754, потужність яких коливається від 117 до 422 л. с., а експлуатаційна маса – від 12,6 до 52,6 т. Гідростатичний ходовий привід дозволяє цим бульдозерам здійснювати маневри за допомогою обох гусениць із силовим замиканням без необхідності включати зчеплення, а також розгортатися по колах малого радіусу і навіть на місці.

MITSUBER (Німеччина+КНР)
Найбільш популярними вважаються моделі TY-160A, TY-230 та DT140B, базова комплектація яких відрізняється прямим поворотним відвалом, а також плаваючим ущільненням коліс та зірочок у гусеничному приводі.

DRESSTA (Польща)
Потужність двигунів тракторних бульдозерів-розпушувачів виробництва цієї фірми вимірюється від 70 до 520 л. с. Особливої ​​уваги варта модель TD-15М Еxtra. Серед її удосконалень: управління швидкостями, напрямом і плавними поворотами за допомогою лівого джойстика, автоматична активація зниженої передачі при попередньому включенні передач, зручне керування 3-зубовим розпушувачем правостороннім джойстиком, оптимізована система управління відвалом та іншими робочими процесами, ергономічна.

Китайські бульдозери
Концерн SHANTUI
Бульдозери цієї компанії, розроблені за технологіями KOMATSU, добре пристосовані для роботи в серйозних умовах (до -40 ° С). У додатковій комплектації бульдозери можуть бути оснащені U-подібним або кутовим відвалом, сталевою герметичною кабіною ROPS, захистом двигуна та котків, опаленням кабіни, гусеницями шириною 1100 мм.

SHEHWA
Найбільш популярними з лінії бульдозерів потужністю 130-420 к.с. є моделі SD7 та SD8. До їх плюсів відносяться двигуни Cummins, напівжорстка підвіска, гідромеханічна трансмісія, багатодискове зчеплення в масляній ванні та змащені запечатані гусениці (для меншого зношування). Ергономічна кабіна з вбудованим кондиціонером оснащена зручною системою керування за допомогою єдиної налаштуваної та комбінованої рукоятки гальмування/повороту.

НАПИШІТЬ НАМ

Якщо у вас виникли питання що до співпраці, - напишіть нам і наш менеджер зв'яжеться з вами.