PrevNext

ПРОДАЖ КОМБАЙНІВ

АгроСпецТранс 888 Продаж комбайнів в Україні

У сучасному агропромисловому комплексі України для досягнення найкращих показників урожайності пшениці, кукурудзи та інших видів культур використовують різні види техніки. Зернозбиральний комбайн займає лідируючі позиції серед інших видів сільськогосподарської техніки, призначеної для збирання врожаю. Їх перевагою є здатність виконувати функції жниварки, молотилки та віялки. Тобто комбайн здатний давати на виході вже очищені зерна різних сільськогосподарських культур.

Компанія “Агроспецтранс888” представлена ​​всесвітньо відомими брендами: Claas Lexion, John Deere, New Holland, Case.
Широкий асортимент автопарку дозволить придбати техніку, виходячи з потреб та можливостей кожного покупця.

prodaja_komb.png

Як вигідно купити зернозбиральний комбайн?

Коли ви вже ухвалили рішення про купівлю зернозбирального комбайна, проаналізували асортимент цієї сільськогосподарської техніки, неминуче постає питання, де найбільш вигідно здійснюється продаж зернозбиральних комбайнів. Купівлю сільгосптехніки найкраще здійснювати в тій компанії, яка, крім якісної продукції, пропонує найбільш широкий спектр послуг, має розвинену систему сервісних та навчальних центрів, можливість індивідуального вирішення фінансових питань з кожним клієнтом.

Всім цим вимогам відповідає компанія “Агроспецтранс 888”. Саме тому найвигідніше купити зернозбиральний комбайн у нас. Ми розраховуємо на довгострокову співпрацю з нашими клієнтами та прагнемо зробити її максимально комфортною. На території України наша компанія має кілька філій, розвинену мережу пунктів торгівлі запасними частинами та сервісними центрами. Ми прагнемо підвищення ефективності бізнесу наших партнерів, тому пропонуємо тільки якісну сільгосптехніку провідних виробників світу.

Продаж зернозбиральних комбайнів здійснюється у стандартній комплектації. За потреби є можливість оснащення техніки окремими опціями. Це і додаткові жниварки, які дозволять вам використовувати комбайн для збирання врожаю різних культур, і автоматизація певних процесів, і підвищення комфорту умов роботи комбайнера. Детальнішу інформацію ви можете отримати, зв’язавшись з нашим відділом продажу сільськогосподарської техніки.

 

Комбайни в наявності

Як купити комбайн?

Напишіть нам і наш менеджер зв'яжеться з вами.