PrevNext

Грунтообробна техніка

АгроСпецТранс 888 Грунтообробна техніка

Грунтообробна техніка поєднує ряд сільськогосподарських агрегатів та технічних засобів, призначених для виконання механічної обробки поверхневого шару сільськогосподарських угідь, що виробляються. Це обладнання є невід’ємною частиною агропромислових підприємств та фермерських господарств, що працюють за традиційною або мінімальною технологією обробітку ґрунту.
При необхідності купити ґрунтообробну техніку аграрії особливу увагу приділяють вибору необхідних моделей та їх комплектації. Це зовсім не дивно, адже від якості виконаного обробітку ґрунту безпосередньо залежатиме подальша східність насіння і, звичайно ж, загальна врожайність. Також варто пам’ятати про функціональні можливості агрегатів та їх продуктивність, які вплинуть на рентабельність всього вашого підприємства.
orenda-gruntoobrobnoi-tekhniky.jpg

CHALLENGER – СІЛЬГОСПТЕХНІКА СВІТОВОГО КЛАСУ
Реалізовані компанією «Агроспецтранс 888» глибокорозпушувачі та культиватори Challenger, як і вся сільськогосподарська техніка, вирізняються дивовижною функціональністю та простотою експлуатації при високій надійності та продуктивності. Міцні конструкції рам та робочих органів дозволяють використовувати дані агрегати на найважчих ґрунтах, забезпечуючи при цьому виняткову якість ґрунту. Можлива обробка промерзлих полів з метою покращення прогрівання ґрунту для раннього початку посівних.

Дана техніка CHALLENGER характеризується максимально простим і точним регулюванням глибини обробки, а висока функціональність окремих моделей дозволяє одночасно з обробітком ґрунту вносити до нього добрива. При цьому наявність на полі пожнивних залишків не стане перешкодою для рівномірного та якісного обробітку ґрунту.
Посівна та ґрунтообробна техніка, що поставляється «Агроспецтранс 888», може бути укомплектована цілим рядом додаткового обладнання. За окремим замовленням на агрегати можуть встановлюватися ножі різної модифікації, які в залежності від умов та поставлених завдань забезпечать отримання оптимальної якості обробленого ґрунту.

Це і багато іншого додаткового обладнання, ґрунтуючись на багаторічному досвіді роботи із сільгосптехнікою, допоможуть підібрати наші кваліфіковані консультанти. В результаті чого придбана у нас ґрунтообробна техніка відрізнятиметься високими функціональними можливостями та повною мірою відповідатиме індивідуальним потребам різних замовників.

Компанія «Агроспецтранс 888» пропонує в довгострокову оренду широкий асортимент ґрунтообробної техніки

Оренда

Як орендувати ґрунтообробну техніку?

Напишіть нам і наш менеджер зв'яжеться з вами.