PrevNext

Оренда та продаж гусеничних екскаваторів

Оренда екскаватора, послуги екскаватора. Власний парк техніки.
Оренда екскаватора – незамінна та зручна послуга на нульовому етапі будівництва, під час земляних робіт, розроблення котловану, прокладання комунікацій, навантаження сипучих будівельних матеріалів.
Пропонуємо в оренду екскаватори з різними технічними характеристиками: – оренда міні-екскаватора; оренда екскаватора-навантажувача; оренда колісного екскаватора; оренда гусеничного екскаватора; оренда драглайна.
Виберіть необхідну модель та наші менеджери оперативно оформлять оренду екскаватора.
27-277682_-png-clipart-png-download-excavator-png.png

Екскаватор – найпоширеніший вид землерийної техніки, призначений для розробки та навантаження ґрунту, планування укосів. Широкий асортимент навісного обладнання (ківш, гідромолот, ін.) дозволяє використовувати екскаватори для виконання демонтажних та інших спеціальних операцій.
Класифікацію екскаваторів можна проводити за різними ознаками, але найчастіше використовується поділ за типом шасі на гусеничні та колісні. Саме гусеничні екскаватори становлять абсолютну більшість у масі представлених на ринку моделей цього виду техніки.
Гусениця (гусенична стрічка) – це спеціальна стрічка, поєднана з окремих ланок – траків. Виступи, розташовані на внутрішній стороні гусениці, призначені для взаємодії з провідними колесами. Зазубрені на зовнішній стороні забезпечують зчеплення із ґрунтом.
Більшість гусениць випускаються металевими. Крім цього, на ринку для гусеничних екскаваторів доступні гумометалеві та гумові гусеничні стрічки для місцевостей зі складним рельєфом. Завдяки їм гусеничний екскаватор гнучкіше може проходити перешкоди, що виникають по дорозі. Також вони не ушкоджують опорну поверхню.
Гусеничні екскаватори мають ряд переваг:
гусениці забезпечують малий тиск на ґрунт, підвищену стійкість та прохідність машини, що дозволяє виконувати роботи на всіх типах ґрунтів, у тому числі слабких та пухких, а також у важких погодних умовах. Для особливо складних умов експлуатації існують моделі з ширшими гусеницями – болотохідні екскаватори чи амфібії.
висока продуктивність гусеничних екскаваторів за рахунок вражаючих технічних характеристик – вантажопідйомності, глибини копання, висоти розвантаження, ківш більшого об’єму.
Гусеничні екскаватори – це багатофункціональна техніка, що знаходить застосування як при виконанні будівельних робіт невеликих об’ємів, так і в кар’єрах – їхня маса варіюється від кількох сотень кілограмів до тисячі тонн, а об’єм ковша досягає кількох десятків кубів. Завдяки вищезгаданим перевагам, саме гусеничні екскаватори використовуються у гірничодобувній промисловості.

НАПИШІТЬ НАМ

Якщо у вас виникли питання що до співпраці, - напишіть нам і наш менеджер зв'яжеться з вами.