PrevNext

Оренда та продаж компресорів

Автокомпресор на дизельному паливі призначений для вироблення стисненого повітря та постачання ним пневматичних інструментів та інших механізмів у промисловості, а також при проведенні будівельно-монтажних та ремонтних дорожніх робіт.
2m3-Min-Portable-Atlas-Copco-Compressor.webp

Гвинтовий компресор
Гвинтові (ротаційні) компресори мають один або кілька роторів, які бувають різних конструкцій. Значного поширення набули гвинтові пластинчасті компресори.
Гвинтовий компресор – роторний компресор, у якому робоча камера утворюється корпусом та гвинтоподібними роторами, що мають різні профілі зубів. Корпус гвинтового компресора охолоджується водою, для підведення та відведення якої передбачені труби. Для видалення повітря з метою створення розрідження в якомусь просторі застосовують роторні водокільцеві вакуум-насоси. Регулювання продуктивності гвинтового компресора здійснюється зазвичай зміною частоти їх обертання ротора. Принципи дії гвинтового і поршневого компресора в основному аналогічні і відрізняються лише тим, що в поршневому компресорі всі процеси відбуваються в одному і тому ж місці (робочому циліндрі), але в різний час (через що і потрібно передбачити клапани), а в гвинтовому компресорі всмоктування та нагнітання здійснюються одночасно, але в різних місцях,
Популярними виробниками є: MATSUSHITA -PANASONIC, TOSHIBA, SIAM, HITACHI, DAIKIN, MITSUBISHI ELECTRIC, MITSUBISHI HEAVY, SAMSUNG, SANYO, TECUMSEH, LG.

Поршневий компресор
Поршневий компресор в основному складається з робочого циліндра та поршня; має всмоктувальний та нагнітальний клапани, розташовані зазвичай у кришці циліндра. Для повідомлення поршня зворотно-поступального руху в більшості поршневих компресорах є кривошипно-шатунний механізм з колінчастим валом. Поршневі компресори бувають одно- і багатоциліндрові, з вертикальним, горизонтальним, V- або W-образним та іншим розташуванням циліндрів, одинарної та подвійної дії (коли поршень працює обома сторонами), а також одноступеневого або багатоступеневого стиснення. У поршневих компресорах зазвичай передбачається автоматичне регулювання продуктивності залежно від витрати стиснутого газу забезпечення постійного тиску в нагнітальному трубопроводі. Існує кілька способів регулювання.
Найпопулярнішими фірмами-виробниками є: BRISTOL, COPELAND, MANEUROP, MITSUBISHI ELECTRIC, MITSUBISHI HEAVY

НАПИШІТЬ НАМ

Якщо у вас виникли питання що до співпраці, - напишіть нам і наш менеджер зв'яжеться з вами.