PrevNext

ПРОДАЖ тракторів

АгроСпецТранс 888 Продаж тракторів в Україні

«Агроспецтранс 888» представлена ​​всесвітньо відомими міжнародними брендами сільськогосподарського обладнання: CHALLENGER, FENDT, MASSEY FERGUSON, BOURGAULT, GREGOIRE BESSON, JOHN DEERE, NEW HOLLAND, CASE, CLASS LEXION.

Пропонуємо високоякісну техніку для ведення сільськогосподарських робіт будь-якого рівня складності. Сільгосптехніка, яку ми реалізуємо, здатна задовольнити потреби найвибагливішого клієнта – кожна машина має унікальний набір експлуатаційних характеристик, що дозволяє в короткі терміни досягати максимальної продуктивності.

ast-prodag-traktiriv.png

Світовий ринок тракторів – це один з найбільш ринків, що динамічно розвиваються! І ми пропонуємо вам продукцію лідерів ринку, що характеризується інноваційністю, використанням найсучасніших силових агрегатів найвищої потужності, найвищим технічним рівнем.

«Агроспецтранс888» пропонуємо вам техніку від компаній, продукція яких заслуговує на найбільшу довіру. Бажаєте підвищити рентабельність свого бізнесу, мінімізувати витрати та підвищити якість? Домогтися відмінних результатів допоможе сільськогосподарська техніка. До того ж ми готові запропонувати вам сервіс сільгосптехніки, величезний вибір навісного та причіпного обладнання.

Переваги придбання тракторів у компанії «Агроспецтранс 888»:

  • гарантовано якісне обладнання;
  • демократичні ціни;
  • оперативне постачання замовлення;
  • доставка у будь-які регіони країни.

Більш детальну інформацію з будь-яких питань, що Вас цікавлять – техніки, запасних частин до неї, їх наявність, термінів поставки та актуальних цін Ви можете дізнатися, зателефонувавши +38 (067) 195 30 00

Телефонуйте з усіх питань, що Вас цікавлять!
Ми завжди раді Вашому дзвінку.

Як купити трактор?

Напишіть нам і наш менеджер зв'яжеться з вами.