PrevNext

ОРЕНДА тракторів

АгроСпецТранс 888 Оренда тракторів в Україні

Вартість сільськогосподарської техніки є досить великою, тому ми пропонуємо Вам трактор в оренду. Оренда трактора, що приносить Вам дохід, не сплативши при цьому його повну вартість. Скористайтеся послугою оренди сільськогосподарської техніки та процвітайте в розвитку власної справи!

За допомогою високого ступеня універсальності трактора ви можете встановлювати на нього різноманітне допоміжне обладнання, що значно розширює спектр можливостей застосування трактора. Таке обладнання можна легко замінювати та комбінувати, домагаючись максимальної ефективності роботи трактора.

ast-orenda-traktora.jpg

У нас ви зможете знайти безліч різноманітних моделей, як вітчизняного, так і закордонного виробництва, що дозволити підібрати трактор згідно з вашими вимогами, а ми в свою чергу готові надати оренду в Україні на найвигідніших умовах!

Також компанія «Агроспецтранс 888» надає послуги з обробки полів імпортною та вітчизняною технікою: оранка, дискування, обприскування, культивація та ін. Виконуємо весь комплекс робіт.

Асортименти агрокомпанії представлені всесвітньо відомими брендами сільськогосподарського обладнання: Claas Lexion, John Deere, New Holland, Case, МТЗ, Білорусь.

Компанія пропонує високоякісну техніку для ведення сільськогосподарських робіт будь-якого рівня складності.

Працюємо по всій Україні та за доступною ціною. Форма оплати будь-яка.

Як орендувати трактор?

Напишіть нам і наш менеджер зв'яжеться з вами.