PrevNext

Оренда ґрунтообробної техніки

АгроСпецТранс 888 оренда ґрунтообробної техніки в Україні

  • Плуги;
  • Дискові борони та дискатори;
  • Культиватори для передпосівної обробки ґрунту;
  • Комбіновані агрегати для мінімальної обробки ґрунту;
  • Глибокорозпушувачі;
  • Обприскувачі;
  • Розкидачі та ін.
orenda-gruntoobrobnoi-tekhniky.jpg

Причіпні культиватори широко використовуються в обробці різних ґрунтів, вони агрегатуються з тракторами потужністю 200-500 к.с. Всі причіпні культиватори, представлені в нашому каталозі, оснащуються потужною рамою, на яку монтуються вдосконалені багатофункціональні лапи, диски та котки, за допомогою яких можуть здійснюватись різні операції з підготовки ґрунту для подальших посівних робіт. Культиватори причіпного типу застосовуються в різних конфігураціях, даючи агрономам можливість підібрати оптимальний варіант для конкретного виду ґрунту, враховуючи при цьому наявність рослинних залишків і особливостей ландшафту.

Подібні дисково-лапові культиватори відрізняються конструктивними особливостями, що дозволяють культивувати ґрунт більш ефективно та швидко. Стандартна конфігурація являє собою один ряд дисків, відразу за яким розташовується два ряди лап для глибокого розпушування, слідом за якими – другий ряд дисків, а також ряд котків, що прикочують. Існує й інша конфігурація, коли за двома рядами дисків знаходяться два ряди лап і той же каток, що прикочує. Використання подібних культиваторів необхідне за надмірної рослинності. Диски здійснюють подвійне подрібнення, внаслідок чого машина не забивається і залишки проходять без проблем.

Якщо ви хочете придбати культиватори або іншу ґрунтообробну техніку, звертайтесь до наших фахівців – ми пропонуємо великий асортимент сільгосптехніки за доступними цінами.

Як орендувати ґрунтообробну техніку?

Напишіть нам і наш менеджер зв'яжеться з вами.